KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13636818
nr 1363 6818
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Stockholmsmotiv. Motivet: 24x35cm
Kondition: släppt från ramen.
Utrop:
800 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 30 november 2020
kl 20:22:37
500 kr
1.100 kr
2.000 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)